روش های کسب درآمد از اینترنت

فهرست مطالب  کتاب کسب درامد از اینترنت

مقدمه

بخش اول     اقتصاد در خانواده چیست؟

بخش دوم    بدانیم و باور کنیم

بخش سوم   مقدمه­ایی بر اقتصاد

بخش چهارم   اصول اقتصاد خانواده

بخش پنجم   اصطلاحات عمومی اقتصاد

بخش ششم  کسب درآمد با 100 هزار تومان

بخش هفتم   روش­های کسب درآمد

بخش هشتم   بازار بورس اوراق بهادار 1

بخش نهم     بازار بورس اوراق بهادار 2

بخش دهم     بازار بورس کالا

بخش یازدهم  کسب درآمد از اینترنت

نتیجه گیری

...................................

بخش از متن:

آشنایی با سایت های کسب و کار اینترنتی معروف:

 در این قسمت  برخی وب سایت هایی که قبلا توسط افراد متخصص ایجاد شده­اند و اینک فرصت­هایی را برای کسب و کار افراد دیگر فراهم نموده اند، بیان خواهند شد.

سایت اینترنتی http://sellu.ir:

 این سایت قبلا توسط فرد یا افرادی ایجاد شده است، در واقع سل یو یک سایت با قابلیت همکاری در فروش می­باشد که افرادی از قبیل دانشجویان، دانش­آموزان و... می­توانند با ایجاد یک حساب کاربری در این سایت بصورت پورسانتی با آن کار کنند. سل یو فروشگاه ساز اینترنتی است که به رایگان یک فروشگاه اختصاصی با مدیریت کامل به کاربران با استعداد ارائه می­دهد. این فروشگاه قابلیت ایجاد  اکانت جهت فروش محصول را نیز دارد. برای شروع به کار در این سایت می­توان از منوی ثبت نام در این سایت یک اکانت ساخت و یا از طریق ساخت فروشگاه یک فروشگاه اینترنتی ایجاد کرد.

.................................

مدل­های کسب و کار اینترنتی:

  • مدل فروش مستقیم محصولات: در این مدل معمولا فروشنده بصورت مستقیم عامل فروش محصولات خود می­باشد. برای مثال یک نفر که توانایی کار با نرم­افزارهای تخصصی را دارد از طریق وب و اینترنت بطور مستقیم محصول خود را بدون واسطه به مشتریان می­فروشد. (در این مدل شخص می­تواند سایتی ایجاد ­کند و از طریق آن محصولات خود را به فروش برساند.)

  • مدل واسطه گری: در این مدل شخص به عنوان واسطه دست فروشنده و خریدار را در سایت­های اینترنتی که می­تواند سایت خود واسط باشد در دست هم قرار می­دهد. یعنی می­توان یک وب سایت اینترنتی راه اندازی کرد و افراد دیگر محصولات خود را در این سایت تبلیغ کرده و به فروش برسانند.